תהליך הגישור

שלב ראשון
בהליך גישור הינו הסכמה של הצדדים, שיתוף פעולה וכבוד הדדי להליך הגישור. אח"כ נבצע פגישת הכרות, נסביר לכם על ההליך ובדיקה ראשונית האם המקרה מתאים לגישור ובסופה של הפגישה תוכלו להחליט האם הגישור/המגשרות מתאימים לכם.

בהמשך
נחתום על הסכם כוונות בנינו, נוסח ברור ומקובל הכולל התחייבות המגשרות לנהוג בתום לב, בהגינות ושמירה על סודיות וחסיון, בהסכם גם רשום שהצדדים יכולים להפסיק את ההליך בכל שלב שירצו וכן התחייבות לתשלום שכר המגשרות.

לאחר שלב זה
נשב באווירה נעימה, רגועה ונקשיב למקרה המחלוקת בניכם, הפגישות יהיו גם ביחד וגם בנפרד. אנחנו נמצאות עמכם כדי לסייע, לזהות צרכים ולבנות פתרון המקובל ע"י כל הצדדים.

באם נגיע להסכם
אנחנו נכין את הסכם טוויטה על סמך העקרונות שנקבעו בפגישות ע"י הצדדים, תוכלו לקחת הסכם זה לייעוץ חיצוני ורק לאחר הסכמה מלאה נכין את ההסכם הסופי והצדדים יחתמו עליו.

חשוב לציין כי קיימים הבדלים משמעותיים בין הליך גישור להליך משפטי:  
הליך הגישור הינו רצוני ובהסכמה מלאה (בהליך משפטי חובה על הצד השני להשתתף בו גם אם אינו רוצה בכך).

הליך גישור יכול להפסיק בכל רגע נתון ע"י אחד הצדדים (בהליך משפטי צד אחד אינו יכול לסיים זאת).

בהליך הגישור ההחלטות וההסכמים נקבעים ע"י הצדדים בלבד (בהליך משפטי שופט קובע זאת).

הליך הגישור עוזר לצדדים קודם כל לחדש את יכולת תקשורת וההקשבה המלאה של הצדדים, לפעמים כל שצריך הוא באמת להקשיב לצד השני ולמצוא בסיס משותף ומענה בדרך אל פתרון המחלוקת (בהליך משפטי בדר"כ הדיונים מנוהלים בחדרי בית המשפט ע"י עורכי הדין).

עלות הליך הגישור זול בהרבה מול הליך משפטי/עו"ד ואפשר להגיע לפתרון תוך זמן קצר (כ-10 מפגשים).

הליך הגישור נעשה באווירה טובה, סביבה נעימה, בגובה העיניים ובפרטיות מלאה הנותנת הרגשת נוחות מלאה לכל הצדדים שנמצאים בחדר.
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית