מגשר מומלץ


הליך הגישור יכול להיות הליך מאוד לא קל ומאוד רגיש, שכן זה הליך בו שני צדדים שאינם מסתדרים ביניהם מתיישבים זה לצד זה כשמולם מגשר, הם פורקים בפניו את כל השתלשלות העניינים, ומציגים מה בדיוק הם רוצים להשיג ומה הם מוכנים לתת בשביל זה. מדובר על פתיחות ברמה גבוהה מאוד, שלא כל אחד יכול לעמוד בה. 

כשמדובר על הליך גישור במשפחה, מן הסתם מדובר על הליך הרבה יותר מורכב ולא פשוט. אז מגשר במשפחה יכול למצוא את עצמו, לא פעם, לא רק על תקן מגשר אלא גם על תקן יועץ ופסיכולוג לשני צדדים. לא משנה באיזה מדובר, ברור מאליו שאם מגיעים למצב שיש צורך להכניס למשוואה מגשר מומלץ שיעזור לפתור אותה, אז מדובר בבעיה רגישה ולא נעימה. 

הליך הגישור במשפחה מתאפיין בקווים מסוימים  שהם שונים מהליך הגישור במקומות אחרים. ראשית, מדובר על הליך בו, בדרך כלל, שני הצדדים מכירים היטב זה את זה, מכירים את נקודות החוזק והחולשה.

שנית, לא פעם אחד הצדדים מגיע להליך בתחושה של הפסד או לפחות בתחושה שהוא יפסיד ממילא. שלוש, הליך שמנהל מגשר במשפחה נועד לעזור לשני הצדדים לא רק לקבל את מה שהם רוצים, או את הרוב, אלא גם לשמור על הקיים, בין היתר על הקשר  בין הצדדים, דבר שהוא לא פשוט ולעיתים שני הצדדים לא מקיימים את הכלל הזה לפני הגישור ולא תמיד מסוגלים לקיים אותו בסיומו. 

זו הסיבה שבשביל הליך הגישור אנחנו צריכים למצוא מגשר מומלץ. מדובר במגשר שמתמחה בגישור משפחתי, שכן זה גישור בעלי קווים ומאפיינים שונים מכל גישור אחר. מי יכול להיות מגשר מומלץ לגישור במשפחה? ראשית, גורם שיש לו ניסיון בתחום המשפחתי או הזוגי. ניסיון כמגשר ומעבר לכך. שנית, יש לבחור אדם שידוע בכך שהוא דיסקרטי, אמין, יסודי, מישהו שאנחנו יכולים לשים את חיינו בידיו.

חשוב לומר, ניתן למצוא מגשר מומלץ דרך מרכזי גישור שונים, משרדי עורכי דין וכן דרך האינטרנט. מוטב לקבל חומר על המגשר לפני שאנחנו מחליטים מי יהיה המגשר שלנו. 

לסיום, אם אתם מחפשים מגשר עבור הליך הגישור שלכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בגישור נאור נשמח לעמוד לרשותכם, להסביר לכם כיצד מתבצע גישור במשפחה וכמובן לספק לכם את כל הכלים מהידע והניסיון שלנו, על מנת שתוכלו לבצע הליך גישור ברמה הגבוהה ביותר שיש. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית