מגשרת עובדים


מי שעוקב אחר מוספי הכלכלה בעיתונות הכתובה או תוכניות הכלכלה בטלוויזיה יודע, שמעת לעת נערכים הליכי גישור בין עובדים למעסיקים. למתבונן מהצד זה נשמע מוזר, הרי עובד יש לו חוזה, הוא צריך לקיים אותו, בדיוק כמו המעסיק שלו, ועל כן אם יש איזו בעיה הוא יכול להחליט האם להמשיך במקום העבודה או לעזוב אותו. הליך גישור לא נשמע שייך לקשר שבין עובדים למעסיקים. 

זה לא נכון, כפי שאפשר להבין. אנחנו נמצאים בעידן, בו מצד אחד העבודה המאורגנת אומנם חלשה מתמיד, אך מצד שני, יותר ויותר עסקים מודעים לעובדה שבלי עובדים מרוצים, הם לא יוכלו להתקיים. אומנם העובדים נמצאים בעמדת חולשה לכאורה, בגלל שוק עבודה חלש, אך מצד שני, המעסיקים לא יכולים להשתמש בזה כנגדם, כי בסוף הם יפגעו מכך. לכן במקרים של סכסוכים או חוסר הסכמה, לא פעם פונים אל מגשר או מגשרת עובדים, כשהמטרה היא להגיע להסכמות בין העובדים למעסיקים. כמובן שמגשר או מגשרת עובדים, פועלת גם בשביל לפתור סכסוכים בין העובדים, במידה וקיימים כאלה. 

יש לציין שהליך של גישור, הוא מאוד פופולארי גם בכל הקשור לעסקים עצמם. מגשר לעסקים הוא מקצוע מאוד נפוץ, אנחנו יכולים למצוא לא מעט עורכי דין, אנשי משפט וכלכלנים שמתמחים בכך. מדובר לא בהכרח בהליך גישור בין עובדים לעצמם או למעסיקים, אלא בגישור בין עסקים במקרה של סכסוכים שונים, למשל סכסוכי כספים, זכויות, עבודה משותפת ועוד. 

הסיבה שמגשר או מגשרת לעסקים הוא מקצוע נפוץ, נובע לא רק מזה שתחום הגישור הפך פופולארי אלא גם כתוצאה מכך, שיותר ויותר עסקים מבינים, שפנייה אל מערכת המשפט הרגילה, יכולה להוביל אותם להליך ארוך מאוד, מסורבל, לא יעיל ובזבזני. בעוד שפנייה אל מגשר לעסקים, יכול לסיים את התדיינות תוך שבועות בודדים ובדרך כלל בתוצאה הרבה יותר טובה. 

על כן אנחנו יכולים לראות פריחה בכל הנושא של גישור, הן בקרב עובדים והן בקרב עסקים. פריחה אשר סביר להניח רק תגדל עם הזמן. 
לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גישור נאור, בשביל לקבל עוד מידע בנושא, בין היתר,  אנחנו נשמח להסביר לכם כיצד גישור זה עובד וכן כיצד הוא יכול לעזור לכם. לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להליכי גישור בנושאים שונים. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית