מגשרת מומלצת


בכל תחום בו אנחנו מחפשים בעל או בעלת מקצוע, יש לנו פרמטרים מסוימים כיצד לבחור אנשים מומלצים, אנשים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם, גורמים מקצועיים שאנחנו יודעים שאם נבחר בהם נוכל לישון בשקט, בידיעה ברורה שהעבודה שלהם תתבצע על הצד הטוב ביותר.
 
כעת עולה השאלה, כיצד אנחנו יודעים את זה בתחום של גישור? כיצד מגדירים מגשר או מגשרת מומלצת, כיצד אנחנו יודעים שהליך גישור ביבנה או בכל מקום אחר, הוא אכן הליך נכון, רציני, יעיל, הליך שאנחנו יכולים לסמוך עליו? 

גם בבחירת מגשר או מגשרת מומלצת יש פרמטרים מסוימים שעלינו לעבוד על פיהם, גם בתהליך של גישור יש נקודות כיצד אנחנו יכולים לקבוע, האם מדובר בהליך יעיל או לא. חשוב להבהיר, שלהבדיל מבחירת בעל מקצוע בתחומים אחרים, כאן אנחנו לא יכולים לבחור מגשר או מגשרת על פי היכרות מוקדמת, שכן זה נוגד את רעיון הגישור והרבה פעמים יכולת הבחירה היא מוגבלת מסיבות שונות, אך עדיין כשאנחנו יכולים לבחור מגשרים מסוימים, הרי שיש לנו אפשרות לקבוע פרמטרים כיצד לעשות זאת. 

כיצד בוחרים מגשר בצורה נכונה?
נניח ואנחנו נכנסים להליך גישור ביבנה או בכל מקום אחר, ישנם פרמטרים, כללים מסוימים שאנחנו צריכים לבחון לפני שאנחנו בוחרים.
 
ראשית, רצוי מאוד שיהיה זה מגשר או מגשרת בעלי ניסיון בתחום הגישור. אנחנו לא יכולים לבחור מגשרים שזה עתה החלו את דרכם המקצועית, אחרת אנחנו שמים את עולמנו בידיים חסרות ניסיון. 

שנית, אנחנו צריכים לבחור מגשרת או מגשר שהם מכירים את התחום בו אנחנו עוסקים. לא חובה שתהיה היכרות מלאה, אך כן חשוב שהם ידעו במה מדובר ושישתמשו, במקרה הצורה, במומחים שיוכלו לעזור להם. 

שלוש, נכון יהיה להשתמש במגשרים שאנחנו יודעים עליהם פרטים מסוימים, למשל, מאיזה רקע הם באים, האם הם נחשבים מגשרים אמינים, דייקנים, כאלה שלא מורחים את זמן הדיון אלא קובעים מספר פגישות מוסכם וסוגרים את העניין בסופן, וכמובן אנחנו צריכים לבחור מגשרים שיודעים להקשיב ולעבוד מול המתדיינים מולם. 

אם אתם מחפשים מגשרת מומלצת, זה הזמן לפנות אלינו, גישור נאור. אנחנו מפעילים תוכניות גישור ביבנה והסביבה, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. אנחנו נעזור לכם בכל נושא, ננחה אתכם בעניין של גישור ונסביר לכם כיצד הוא יכול לשרת אתכם בכל מקרה של סכסוך בו אתם נמצאים. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית