מגשרים במרכז


בשנים האחרונות עולים לא מעט תחומים חדשים על המפה המקצועית, תחומים שבעבר לא הכרנו או כאלה שלא היו מפותחים מספיק. אותם תחומים הפכו להיות במהלך הזמן חלק מהנוף הציבורי, אך כעת עולה השאלה, עד כמה הם מקצועיים או יותר נכון, האם כל מי שעוסק בתחום אכן קיבל הכשרה מקצועית ואם לא, מה האפקט של זה? 

אחד התחומים שאנחנו רואים את הגידול בהופעתם והשפעתם על השיח הציבורי הוא גישור. תחום זה נחשב חדש יחסית בישראל, בעוד שבמדינות מערב רבות הוא כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהנוף הציבורי. מאחר ובישראל הוא חדש, אז גם כל השאלה, עד כמה התחום באמת מקצועי ואיזו הכשרה קיבלו מי שעוסקים בו, עולה שוב ושוב. כאן המקום להרגיע מדובר בתחום מאוד מקצועי, תחום מוכר, שמשולב היטב בעולמות תוכן שונים, ביניהם עולם התוכן המשפטי, עולם תוכן המשפחתי, העסקי ועוד. 

אנחנו יכולים למצוא היום מגשרים במרכז ובמקומות אחרים בארץ, אשר במקצועם הם מגשרים וזה התחום היחידי בו הם עוסקים, לעומת זאת אנחנו יכולים למצוא מגשרים במרכז שמשלבים בעבודתם גם עריכת דין ומקצועות אחרים, כלומר הם לא רק מגשרים אלא עוד מגוון רחב של תפקידים. יש לומר שאנחנו יכולים למצוא קהילות גישור במרכז ובמקומות אחרים אליהם ניתן לפנות בצורות שונות, שם ניתן לקבל ייעוץ והסבר אודות גישור משפחתי, עסקי וכל סוג של גישור. 

מגשרים לא יכולים לעסוק בתחום אלמלא למדו אותו, מי שלומד גישור גם עובר תהליך של פרקטיקום (בנפרד) אשר מכשיר את המגשרים לעסוק בתחום. אנחנו יכולים למצוא, כמובן גם מגשרים שלא למדו בתחום והחליטו על דעת עצמם שהם מגשרים, העניין הוא, שאלה לא יקבלו עבודה מבית המשפט או גורמים רשמיים אחרים. כמו כן, עדיף שלא לפנות אליהם, שכן הם לא מכירים את הנושא של גישור לעומק ולא יודעים כיצד לשרת את הלקוחות השונים שמגיעים אליהם. גישור זו תורה וגישה לכל דבר, ורק מי שלמד את התחום באקדמיה יודע מה זאת אומרת וכיצד יש לנהוג. 

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גישור נאור בשביל לקבל מידע מקיף אודות גישור במרכז ובכלל. אצלנו תמצאו מגשרים במרכז אשר פועלים בתחומים שונים, החל מגישור משפחתי ועד גישור עסקי ואחר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, דרך הטלפון או המייל ואנחנו נשמח לעזור לכם. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית