יישוב סכסוכים וגישור


בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחות בכל הנושא שקשור ליישוב סכסוכים וגישור. אנחנו יכולים לראות חוגים רבים באוניברסיטאות ובמכללות בתחום זה, קורסים שנפתחים במוסדות חינוך שונים, אנחנו יכולים לראות לא מעט מרכזים שנפתחים בהקשר לזה, עורכי דין ואנשים מתחומים אחרים אשר עוסקים בתחום ובכלל הפרקטיקה של יישוב סכסוכים זוכה להצלחה מסחררת. אם לא בין מדינות, אז בין אנשים.

מן הסתם, כל התחום של יישוב סכסוכים וגישור נובע מתחום המדיני, אך הוא לא בהכרח נוצר שם, וכשהוא מתעסק בפרטים בודדים, גם אם הוא שואב בחלקו רעיונות מהתחום המדיני או העסקי, עדיין מדובר על ענף ייחודי שבנוי קצת אחרת.
יישוב סכסוכים וגישור בין אנשים, הפך בשנים האחרונות בולט יותר ויותר בין היתר בגלל העובדה שזו גישה אשר רבים רואים בה את הדרך "להתגרש בשלום". כלומר, במקום ללכת אל בתי משפט, להתדיין ולריב, ניגשים למגשר, וביחד יוצרים תהליך שמטרתו ליישב סכסוך ולגשר בפערים שבין הצדדים, מתוך כוונה להגיע להסכמות שונות. לא מדובר על תהליך שנועד לגרום לבני הזוג לחזור ולהיות ביחד אלא רק להתגרש בשלום.

הרעיון הוא, ששני בני הזוג יישארו בקשר טוב גם אחרי שהם יתגרשו. מתוך הבנה שהקשר ביניהם לא יכול להיפסק ולא יכול להיות בעייתי. במיוחד נכון הדבר אם יש להם ילדים. במקרה כזה, הם יצטרכו להשאיר בצד את הכעסים ואת התסכול שלהם על כך שהקשר לא הצליח או על מעשיו של הצד השני, לנתק את עצמם מזה בשביל להתגרש בצורה יפה, ולהיפרד אחד לשני ולהתחיל פרק חדש.
הרבה פעמים זוגות שואלים את עצמם את השאלה הטבעית, כמה עולה גישור גירושין. הדבר תלוי מי המגשר ודרך מי מגיעים אליו. אומנם אם מגיעים אל מגשר דרך בית משפט הרי שהעלויות יכולות להיות נמוכות יותר, אך אם מגיעים אליו באופן פרטי, ייתכן מאוד שהעלויות יהיו גבוהות מאוד, ולכן חשוב לבחון גם אופציות אחרות. זה תלוי במגוון רחב של נסיבות, בין היתר, עד כמה הוא מבוקש, מה סוג התהליך שמבקשים לעבור אצלו ועוד.

נקודה אחרונה, השאלה עולה גישור גירושין, צריכה לעמוד גם מול השאלה, כמה יעלה תהליך משפטי בנושא, תהליך גירושים אשר יכול לקחת שנים רבות ולכפות הוצאות אינסופיות כמעט על שני הצדדים. לכן, ביחס לכך, עלות תהליך של יישוב סכסוכים וגישור היא מועטה.
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, מרכז גישור נאור, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. צרו איתנו קשר בטלפון או במייל והצוות שלנו ישמח לעזור לכם. אנחנו נשמח להציג בפניכם את התוכניות והפעולות שלנו וכיצד אתם יכולים ליהנות מהליך גישור גירושין בצורה נוחה, פשוטה ומהירה, ללא בזבוז זמן וכסף
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית