חלוקת רכוש בעת גירושין


אין זה סוד, שיותר ויותר זוגות מוצאים את עצמם בשנים האחרונות מתמודדים עם זוגיות במשבר. לא רק שאנחנו חשופים לכך יותר ושומעים על כך יותר בתקשורת ובכלל, אלא שהנתונים מלמדים אותנו שזה אכן המצב. יותר זוגות מתגרשים, יותר זוגות פונים אל יועצי זוגיות ובשלבים מאוחרים יותר הם מבקשים גם ייעוץ גירושין.

זוגיות במשבר היא תופעה כלל עולמית והיא נובעת מצורת החיים המודרנית, העובדה ששני בני הזוג לומדים ועובדים, מפתחים ציפיות אחרות, השגרה במקרים רבים שוחקת אותם והם מחפשים דברים אחרים, כמו כן יש שאלות כלכליות ושאלות אחרות שיכולות להשפיע על הקשר ביניהם.

בעת מצב של פרידות וגירושין, עולות לא מעט שואלות בין היתר כיצד מתבצעת חלוקת רכוש בעת גירושין באופן כזה שאף צד לא ייפגע. בכל תהליך של פרידה, ידעו מומחים לספר שיש שני אלמנטים עיקריים שיכולים להעביר תהליך של גירושין בשלווה לתהליך קשה, כואב וארוך, אחד זה ילדים והשני זה חלוקת רכוש בעת גירושין.
אלו שתי הסיבות העיקריות בגלל חוקק חוק הגישור, אותו חוק שמפנה זוגות שעומדים להתגרש אל תהליך גישור, בצורה כזו במקום לעבור תהליך ארוך וקשה של גירושים בבית משפט, הם פונים אל ייעוץ גירושין ומגשר אשר יעזור להם להתמודד עם הבעיה ולפתור את הבעיות השונות שצצות בתהליך. יש לציין, גישור וחוק הגישור עצמו, איננו נועד להתמודד עם זוגיות במשבר, הוא כן נועד להתמודד עם שאלות בדמות, חלוקת רכוש בעת גירושין, קשרים עם הילדים, קשרים בין בני הזוג אחרי הגירושין ועוד.
במקרה של חלוקת רכוש בעת גירושין למשל, הרי שבעת תהליך גישור, במקום להגיע למלחמה על כל פרט ופרט, הרי שתפקידו של המגשר הוא לעזור לשני הצדדים להגיע לכדי הסכמה, מתוך כוונה שהם יחלקו את הרכוש בצורה מושכלת, באופן כזה שכל צד יהיה מרוצה כמה שאפשר, בלי כעסים, בלי מתחים, מתוך הבנה ברורה, שאם לא ינהגו כך, זה יכול להשפיע עליהם.
צריך לזכור נקודה נוספת וחשובה, בעת מצב של זוגיות במשבר שני הצדדים לא חושבים בצורה שקולה הרבה פעמים, הכעס משפיע על קבלת ההחלטות. לכן ייעוץ גירושין וחוק הגישור נועדו להגן עליהם מפני ומפני הצד השני, בכך שהם יוכלו לקבל החלטות בשיקול דעת ובצורה הגונה וחכמה. כך הם יקבלו החלטות שטובות להם ולילדים שלהם.

אם אתם רוצים לדעת עוד על חלוקת רכוש בעת הגירושין או לחילופין על חוק הגישור, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. פנו אלינו, מרכז גישור נאור ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. פנו אלינו בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בתהליך, אנחנו כאן לרשותכם עם צוות מקצועי ומנוסה שישמח לעזור לכם. 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית