הסכם גירושין בהסכמה


אף זוג שמחליט למסד את יחסיו ולהתחתן, לא חושב על סוף הדרך, לא חושב שיום אחד הקשר ביניהם ייגמר והם יחליטו להיפרד. זו מחשבה לא רומנטית. אך לצערנו הרב, לא מעט זוגות מגיעים לנקודה הזאת, היום יותר מתמיד והם צריכים להכריע בשאלה, כיצד לסיים את היחסים ביניהם, האם תוך כדי הסכם גירושין בהסכמה או האם בתהליך גירושין קשה ומכוער, אשר יוכרע על ידי בית המשפט.
ההבדל בין הסכם גירושין בהסכמה, בין אם זה הסכם שנחתם בין בני הזוג מתוך הבנה והסכמה ביניהם או הסכם גישור שקובע בצורה יפה ומנומסת כיצד ייראו החיים שלהם מעכשיו, לבין תהליך גירושין מכוער, יכול להיות דרסטי ודרמטי. אי אפשר לתאר זאת אחרת. הרי תהליך כזה, בין אם מדובר בזוג עם ילדים ואפילו בלי ילדים, יכול להוציא את כל הכעסים, הכאבים, התסכול והזעם של שני הצדדים, ברמה כזו, שהם יעדיפו שלהם לא יהיה כלום אם גם לצד השני לא יהיה כלום.

הסכם גירושין בהסכמה צריך להיות שאיפה של כל זוג שבוחר להתגרש. מדובר על מסגרת של הסכם גירושין ויחסי ממון שמגדיר היטב ובצורה מוסכמת, מה כל אחד מהצדדים מקבל. למשל, הם יכולים להגיע להסכמה כיצד יחלקו את הרכוש שלהם, כיצד יקבע המשמורת על הילדים, הסכמי ראיה וכדומה. יש להדגיש, גם הסכם גירושין ללא ילדים יכול להיות לא פשוט וקשה, גם במקרה זה,] הסכם גירושין בהסכמה יכול וצריך להיות מה שכל צד ישאף אליו.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא כיצד מגיעים להסכם כזה. כאמור, אפשר להשיג הסכם גירושין בהסכמה, תוך הידברות בין הצדדים, הידברות מוסכמת שנעשית מתוך הבנה של האישה והגבר, שעדיף להם לא להילחם אחד בשני אלא פשוט ללכת לתהליך מוסכם, הסכם מוסכם, על מנת לשמר את הקשר ביניהם ברמה מסוימת. אפשרות אחרת היא לפנות לתהליך של הסכם גישור, כלומר, לפנות למגשר והוא כבר ידאג לבצע את התהליך בין הצדדים בצורה מוסכמת. אומנם זו התערבות חיצונית אך היא נכונה, מאחר והוא יצליח לבטא בפני כל אחד מהצדדים את הרצונות של הצד השני, את הדרישות והאינטרסים שלהם, ובצורה כזו הם יגיעו להסכמות ביניהם, הסכמות שיתאימו לצרכים שלכם ויובילו אותם לקבל את מה שהם רוצים ברמה מסוימת וגם להעניק לצד השני את מה שהו רוצה.
אם אתם רוצים לדעת עוד על הסכם גירושין בהסכמה, זה הזמן ליצור איתנו קשר, אנחנו במרכז גישור נאור נשמח לעמוד לרשותכם ואנחנו נשמח לעזור לכם להגיע להסכם גירושין בהסכמה. צרו איתנו קשר בטלפון או במייל, והמומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להבין את התהליך ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר עבורכם. 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית