הליך גישור ביבנה


עולם הגישור הוא עולם מתפתח שעם הזמן זוכה ליותר ויותר הכרה, הן בקרב התקשורת, הן בקרב הציבור וכן בקרב המחוקקים והמשפטנים. מתחום שעבר היה כמין בן חורג של מערכת המשפט, הרי שעם השנים הוא הפך להיות בן בית, שכן המערכת הבינה שגישור יכול להקל ברמות שונות על ההליך המשפטי, על השופטים ועל המתדיינים ולמעשה הוא יכול להקל בעומס אשר קיים במערכת המשפט. 

כעת השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים היכן לקיים הליך גישור ואצל מי. בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם במקרה של הליך גישור, הרי שמדובר בהליך עם עלויות כלכליות שונות. הן עלויות ישירות (תשלום למגשרים) והן עלויות נלוות (נסיעות, ימי עבודה וכדומה), לכן משתלם לעבור הליך גישור במקום קרוב לבית או לעבודה. זו הסיבה, שאנחנו לא נמהר לבחור הליך גישור בכל מקום. 

אם אנחנו מתגוררים בשפלה, אז אנחנו לעשות הליך גישור ביבנה או בערי הסביבה, לא קיים קושי למצוא מגשר ביבנה, שכן ישנם לא מעט עורכי דין שעובדים גם כמגשרים וכן מרכזים קהילתיים שונים שמפעילים מחלקות גישור. נכון הדבר גם כשמחפשים מגשרים בראשון לציון, אנחנו לא צריכים ללכת רחוק מדי בשביל לחפש מגשרים שיתאימו לצרכים וליכולות שלנו. 

חשוב לומר, כשאנחנו מחפשים מגשרים בראשון לציון או מעוניינים לעבור הליך גישור ביבנה, מעצם העובדה שאנחנו עובדים או מתגוררים שם, אז נכון מצידנו לבחון תחילה, האם אנחנו מכירים את המגשר באופן מסוים והאם הצד השני מכיר אותו. מן הסתם, אם כן, אז אנחנו לא יכולים לעבור אצלו הליך גישור שכן הוא לא יוכל לפעול בעניינו באופן נקי. 

נקודה נוספת שיש לזכור, הליך גישור ביבנה או בכל מקום אחר, איננו שונה באופן מהותי בהנחה והוא פועל בעניינים ציבוריים רחבים, מצד שני, ישנו מושג שנקרא הליך גישור קהילתי, והוא כבר תלוי חברה, על כן אנחנו לא בהכרח נרצה או נוכל לבחור בכל מגשר אלא נצטרך לבחור מישהו שמכיר את המסורות החברתיות והתרבותיות בתוכן אנחנו פועלים. 

אם אתם מעוניינים במגשרים בראשון לציון והסביבה, זה הזמן לפנות אלינו, גישור נאור. אנחנו צוות מקצועי שמתמחה בגישור מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מידע נרחב בנושא. זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון. אנחנו נשמח לעמוד לצידכם, להסביר לכם מה זה אומר הליך גישור ומדוע משתלם לכם לעבור אותו דווקא אצלנו. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית