גישור פנים ארגוני


מקום עבודה ממוצע, מכיל כמות מסוימת של עובדים, אשר בדרך כלל, מרביתם מגיעים מרקעים שונים, מרביתם מתנהלים בצורה אחרת וכמובן שלכל אחד מהם יש מטרות, שאיפות, עמדות ורעיונות שונים. לא פעם זה יוצר התנגשות בין העובדים עצמם וכן בין העובדים למעסיקים. לעיתים מדובר בדבר חיובי, שכן ההתנגשות מפרה את העובדים וגורמת להם להתאמץ יותר, אך לעיתים מדובר באלמנט שלילי שכן כל צד מתרכז בעצמו, כל אחד נעול על עמדותיו, ומעבודת צוות, עבודה קבוצתית כפי שהיא אמורה להיות, זה מגיע למצב שכל צד עובד למען הקידום האישי שלו או לצרכיו, מה שפוגע בעסק. 

זו הסיבה שמנהלים רבים פונים להליך של גישור פנים ארגוני. אנחנו בדרך כלל שומעים על הליכי גישור בין אנשים שמסוכסכים ביניהם עם זה על רקע עסקי, משפחתי, אישי ועוד. בדרך כלל גישור הוא בין גורמים שאין ביניהם או לא יכול להיות ביניהם יותר קשר. אך גישור ארגוני עובד בדיוק על הצד השני של המטבע בהליכים שכאלה, על עצם זה שבין העובדים אמור להיות קשר מתמשך, כלומר הם אמורים להמשיך לעבוד אחד עם השני ולהפיק תועלת למען הכלל, קרי למען העסק. 

גישור פנים ארגוני יכול להתבצע, כאמור, בין עובדים, בין מחלקות או בין עובדים למעסיקים. בהליך שכזה, כל צד פורש את טענותיו, מסביר למה הוא חושב שהוא צודק, מה הם הצרכים שלו, מה האינטרס שגורם לו לפעול בצורה כזו ולא אחרת, ובסוף התהליך, שני הצדדים, בעזרת המגשר, מנסים להגיע להסכמות שונות. הרעיון הוא, שהצדדים השונים במקום העבודה יוכלו להמשיך ולעבוד ביחד. 

אחד הדברים הבסיסיים במסגרת גישור פנים ארגוני, שכל צד יצא מרוצה ושמקום העבודה ירוויח מכך. כלומר האינטרסים של הצדדים לא אמורים להיפגע, ומה שחשוב לא פחות, שמקום העבודה לא יינזק מההסכמות. ההנחה היא, שאם שני הצדדים מגיעים להסכמות, הרי שבאופן טבעי, הם יוכלו להמשיך לעבוד ביחד, תהיה להם מוטיבציה להצליח ולכן מקום העבודה רק ירוויח מכך. 

אם אתם מחפשים עוד מידע על גישור פנים ארגוני, אתן מוזמנים לפנות אלינו, גישור נאור. אנחנו עורכים, בין היתר, גישור פנים ארגוני ביבנה וכן ביישובים נוספים בשפלה ובמרכז. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות אטרקטיביות לגישור פנים ארגוני וכן תוכלו לקבל מידע מקיף בנושא. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית