גישור משפחתי


החל מיולי 2016, כל זוג אשר עומד בפני הליך גירושים יהיה חייב לעבור תהליך של גישור לפני שהם פונים להליך משפטי. חוק זה נועד למנוע מצב של סחבת משפטית בקרב בני זוג, והוא בא להקל עליהם בטרם הם ניגשים להליך משפטי. 

גישור משפחתי הוא אחד התחומים הבולטים בעולם הגישור. מגשרים בתל אביב ובאזורים רבים בארץ, משקיעים לא מעט זמן ומאמץ בהליך זה. יש לציין, שלא מדובר אך ורק בהליך שמתרחש בין בני זוג על סף גירושים, אלא מעבר לכך. 

הליך גישור משפחתי יכול להתבצע במצבים שונים, החל מזוגות נשואים אשר חוששים שאלמלא תהליך של הידברות ביניהם בעזרת גורם שלישי, הרי שהם יגיעו למצב של גירושים, כמו כן גישור משפחתי מתבצע בין הורים לילדים בסיטואציות שונות, בין אחים (בעיקר כשעל הפרק עומדות שאלות של ירושה וצוואה), כמו כן אנחנו יכולים לראות מצבים של גישור משפחתי כשישנן שאלות מכריעות אשר מפלגות את המשפחה. כלומר, זה לא חייב להיות גישור בין שני אנשים אלא זה יכול להיות גישור שמכיל קבוצה גדולה יותר של בני משפחה. 

ההבדל בין גישור משפחתי לגישור עסקי או חברתי הוא, שכאן, במודע, האנשים שמגיעים לגישור יודעים, שהקשר ביניהם לא יכול להתנתק, כלומר, בהנחה והם רוצים להישאר יחידה אחת, משפחה, הם חייבים לעבור הליך של גישור כי הקשר ביניהם יש לו המשכיות. זו גם אחת הסיבות למה בני זוג, במיוחד אם יש להם ילדים, פונים להליך של גישור משפחתי. הם מודעים לעובדה שאלמלא גישור זה, הם עלולים להגיע לכדי סיטואציה שבה הקשר ביניהם ייהרס באופן מוחלט והם לא יכולים עוד לשמור עליו. 

כאמור, ניתן למצוא מגשרים בתל אביב ובערים אחרות, גדולות וקטנות, אשר מתעסקים בגישור משפחתי מהיבטים שונים. חשוב מאוד ששני הצדדים יבחרו מגשר שמתאים להם, מגשר שהם יכולים לסמוך עליו, מישהו שהם יכולים להפקיד בידיהם את העניין ולסמוך שהוא יעשה את המיטב למען שני הצדדים, ביושר ובהגינות. רק כך הבעיה ביניהם תיפתר על הצד הטוב ביותר. 

אם אתם מחפשים מגשרת במרכז אשר מתמחה בגישור משפחתי, זה הזמן לפנות אלינו, גישור נאור. אצלנו תמצאו מגשרות שמתמחות בגישור משפחתי מהיבטים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אצלנו תקבלו את כל המידע המקיף ביותר בתחום של גישור משפחתי. 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית