גישור לחברה


אומרים שהצלחה של חברה תלויה בסך החלקים שמייצגים ומשרתים אותה, כלומר, סך העובדים אשר נמצאים בתוכה ופועלים בשמה. חברה לא יכולה להצליח אם אין בין העובדים יחסי עבודה תקינים. הכל מתחיל ונגמר בעבודת צוות. זו הסיבה שאם חברה נמצאת בסיטואציה בה יש סכסוכים בתוכה, אז אין ברירה אלא לנסות למצוא דרכים כיצד לפתור אותן. 

תמיד אפשר לבחור בדרך הקלה ולפטר את העובדים הבעייתיים, אלה שמעוררים את כל הבעיות. העניין הוא, שזה פתרון קל מדי ולא נכון. זה גם גורם לכך שעובדים טובים, מבחינה מקצועית, הולכים הביתה וגם זה גורם לכך שעובדים אחרים יכולים להרגיש חזקים מדי ולדעת שביכולתם להביא לפיטורי עובדים אחרים, מנגד זה יכול להביא לתחושת חוסר ביטחון בקרב העובדים, שכן אם הם יודעים שעובדים מסוימים סולקו מעבודתם, הם עלולים לחשוב שגם הם מתישהו יפוטרו מעבודתם. 

לכן, בשביל להתמודד עם הבעיה בצורה חכמה, ישנם מנהלים רבים שבוחרים לקחת מגשר עובדים חיצוני. הכוונה היא לפנות למומחה בגישור לחברה שיביא לסיום הסכסוך בין העובדים. כאן המקום לומר, ההחלטה לפנות אל גורם חיצוני היא מושכלת. נכון שאפשר לפנות אל מנהל של אותם עובדים שיתמודד עם הבעיה, אך זה לא יהיה נכון, שכן לפעמים הוא חלק מהבעיה וגם אם לא, זה לא יהיה נכון שגורם פנימי יתערב בסכסוך, מאחר וזה עלול ליצור תחושה שהוא עומד לצד קבוצה מסוימת של עובדים מול קבוצה אחרת. 

פנייה אל מגשר עובדים חיצוני, אדם נטול פניות, שאין לו היכרות מוקדמת עם העובדים, ומגיע כדך חלק לבעיה, תעזור לפתור אותה בצורה הרבה יותר חכמה. חשוב לומר, מגשר כזה צריך להתמחות בכמה דברים, ראשית, הוא צריך להיות מגשר מקצועי, אדם שלמד את התחום ומכיר אותו מכל זווית אפשרית, שנית, רצוי שהוא יכיר את התחום בו מתעסקת החברה, למרות שהוא יכול ללמוד על כך בזמן הגישור, שלוש, הוא צריך להתמחות בתחום של גישור בין עובדים וגישור חברות בכלל. מאחר ומדובר בנושא רגיש מאוד שיש בו גישות שונות מאשר בעולמות תוכן של גישור בנושאים אחרים. 

אם אתם מחפשים גישור לחברות ובפרט גישור בין עובדים, זה הזמן לפנות אלינו, גישור נאור. אנחנו נשמח לעזור לכם בכל נושא ובכל עניין. אצלנו תוכלו למצוא מידע מקיף בנושא של גישור לחברות ובפרט בגישור בין עובדים. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון או במייל. 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית