גישור גירושין


זוגות רבים אשר עומדים בפני הליך גירושים, שומעים לא פעם את השאלה "מדוע אתם לא פונים למגשרת שתעזור לכם להתמודד את הבעיות". אותם זוגות לא תמיד מבינים את ההקשר וכיצד מגשרת בין בני זוג יכולה למנוע מהם להתגרש. 

מבחינה מקצועית, מגשר או מגשרת שמתמחים בגישור גירושין או גישור בני זוג, לא בהכרח מתעסקים בתיקון היחסים בין בני זוג, למרות שבמסגרת הליך הגישור, גם זה יכול לקרות. הכל שאלה מתי פונים אל המגשר או המגשרת בין בני זוג, ולאיזה עניין. 

מרבית הזוגות מגיעים אל גישור גירושין, כשנפלה אצלם ההחלטה להתגרש. הם מגיעים להחלטה אחרי תהליך מסוים, בינם לבין עצמם. הליך הגישור לא נועד לגרום להם לחזור בהם אלא הוא נועד ליצור הליך גירושים נקי וחלק יותר. כפי שאנחנו יודעים, לא פעם הליך גירושים הוא מסובך, קשה, ויכול להרוס את בני הזוג עוד יותר ממה שהם הרוסים מכך שהם מתגרשים.

הבחירה לפנות להליך גירושין הוא בשביל ליצור תהליך מהיר, נקי ונעים יותר. בהליך זה שני הצדדים שומעים מה כל צד מבקש, מה כל צד רוצה, והמטרה היא להגיע למצב ששני הצדדים מסכימים ביניהם על נקודות מסוימות ובכך מסיימים את הליך הגירושים בהקדם. 

מגשרת בין בני זוג, יכולה גם להיכנס לעבודתה לפני שמגיעים לסיטואציה של גירושים. גישור זה מתבצע כשבני הזוג נמצאים במצב של חוסר תקשורת או שכל אחד מהם מושך לכיוון אחר. במקרה כזה המגשרת משמשת כמין "יועצת" או "מטפלת", ועוזרת להם לפתור את הבעיות ביניהם. היא עוזרת להם להבין את הצרכים אחד של השני, היא עוזרת להם לדעת מה כל אחד רוצה וכיצד השני יכול לעזור לו להשיג את זה מבלי שייגרם להם איזה שהוא נזק. הרבה פעמים תהליך של גישור בין בני זוג יכול למנוע מהם להתגרש ולעשות בכך טעות שממנה אין דרך חזרה. כמובן שלשם כך נדרש מגשר או מגשרת בין בני זוג שיש לה ניסיון, רגישות וסבלנות רבה. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על גישור גירושין או גישור בין בני זוג, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גישור נאור. אצלנו תוכלו למצוא מגשרת בראשון לציון והסביבה, אשר מתמחה בגישור גירושין ובין בני זוג. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע נרחב ומקיף בנושא. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית