גישור בעבודה


העבודה שלנו מהווה נדבך חשוב וגדול בחיים שלנו, אנחנו מבלים במקום העבודה חלק גדול מהיום ולעיתים קרובות אנחנו לוקחים את העבודה הביתה, עם זה באופן מעשי ועם זה באופן רגשי. לכן כל דבר שמתרחש בעבודה שלנו ומול המעסיקים שלנו, יכול להשפיע עלינו. 

לצערנו הרב, לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו בסכסוכים אל מול מקום העבודה, מסיבות קטנות של אי הסכמות על תנאי עבודה או אי קיום תנאי החוזה ועד לדברים מהותיים אשר יכולים להשפיע לא רק על היכולת שלנו להישאר במקום העבודה, אלא מעבר לכך, הם יכולים להשפיע על הרזומה והעתיד שלנו. יש לומר שבמקרים רבים, גם הצד השני מושפע רבות מההתנהלות שלנו, כלומר גם המעסיקים עלולים להיפגע מהתנהגותנו. 

יש לנו 3 אופציות להתמודד עם הבעיה, להתעלם ממנה ולספוג, לפנות לבית משפט ולקוות שהוא יקבל את טענתנו או לפנות ביחד עם המעסיק לגישור. גישור בעבודה הוא אחד התחומים הבולטים כיום ביחסים שבין מעסיקים לעובדים, ובמהלך השנים אנחנו יכולים לראות כיצד תחום זה הולך ומתפתח. 

הרעיון של גישור עובדים מעסיקים הוא מאוד פשוט. במקום להוביל את הדיון לתחום המשפטי, דבר שהוא יקר, מסורבל ובמקרים רבים יש לומר גם לא אפשרי, שכן אין חוק ספציפי שמתקשר לנושא, הרי ששני הצדדים מגיעים בהסכמה, אל מגשר שמתמחה בגישור בעבודה, יושבים איתו ומבררים את העניין. למגשר יש סמכות, שניתנת לו על ידי הצדדים, להגיע להסכמות ביניהם, אך אין לו אינטרס ואין עמדה אישית בנושא. הוא מגיע כמו לוח חלק לדיון, וכך הוא גם מנהל אותו. 

חשוב להבהיר, שני הצדדים נמצאים בהליך מתוך רצון, הם לא נמצאים מתוך לחץ או מכל סיבה אחרת. תהליך של גישור בעבודה, נועד להביא לידי כך ששני הצדדים ישטחו את טענותיהם, וינסו להתפשר מתוך הסכמה. בדרך כלל נהוג לעשות הליך גישור כשברור ששני הצדדים מתכוונים להמשיך ולקיים קשר ביניהם, אך גם אם לא, הגישור עוזר לנקות את הדם הרע ביניהם ולאפשר לצדדים להמשיך בדרכם. 

אם אתם מחפשים גישור לעסקים ביבנה והסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גישור נאור, אנחנו מתמחות בגישור עובדים במקרים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ונושא. יש לנו ניסיון רב בגישור בעבודה, במגוון תחומים. אנחנו נשמח לעזור גם לכם לפתור את הבעיות ביניכם. 
 
 
טלפון
072-33-80-359
דואל
leas999@gmail.com
כתובת
ראשון לציון מערב
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום
וללא התחייבות מלאו פרטים
"כל מה שאפשרי כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה"
מגשר מומלץ    הליך גישור ביבנה    גישור לחברה    מגשרת מומלצת    גירושין בשיתוף פעולה    הליך הגישור    הסכם גירושין בהסכמה    חלוקת רכוש בעת גירושין    יישוב סכסוכים וגישור    מגשר בראשון לציון    מגשרים בתל אביב    מגשרת עסקית